Orta Doğu İşadamları Yüksek Kurulu, iş ve yatırım alanında öncü olup, Türkiye ve Orta Doğu'da 100 yılı aşkın birikimli birikimiyle üyelerimize benzersiz bilgi ve yatırım fırsatları sunuyoruz.

Ağ kurma, yatırım
OTİD, Orta Doğulu işadamlarını desteklemek ve Türkiye, Orta Doğu ve Afrika'da ticareti ve yatırımı teşvik etmek için lider bir platformdur. OTİD, çok uluslu şirketler, özel sermaye şirketleri, yatırımcılar, kalkınma finansmanı kurumları, profesyonel hizmet kuruluşları, devlet kurumları ve girişimciler dahil olmak üzere 500'den fazla üyesi olan küresel bir ayak izine sahiptir. Üyeleri çeşitli hizmetler ve yıllık etkinlikler programı aracılığıyla. Üyeleri, geniş küresel erişiminden yararlanarak, benzersiz ağlar sunarak ve yatırım fırsatlarından yararlanarak birbirine bağlar.

OTİD has a global footprint of more than 500 members including multinational corporations, private equity firms, investors, development finance institutions, professional service organizations, government agencies and entrepreneurs.

Its members through a range of services and the annual events program. Connects members by capitalizing on their wide global reach, offering unparalleled networks and exposure to investment opportunities.
| Konsey hakkında
| Konsey Haberleri
executive council
هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة
Council of Directors
oıuşljlşoıjlk
The advisory body
هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة هذا النص هو مثال لنص يمكن أن يستبدل في نفس المساحة
| Personel
   | Konsey Ortakları
   | Medya ortakları
İndir uygulaması
İsim Soyisim
Telefon
Konu
E-posta adresi
İleti
Veya doğrudan bizimle iletişime geçin
İletişim
Ankara - Turkey
info@otid.com.tr
+902122196999
+902122196945
Şubeler
sosyal ağlar

Tüm hakları saklıdır © 2021 Orta Doğu İşadamları Yüksek Konseyi